Zdeněk Přikryl (1928)
litografie, 1977, 20 x 17 cm, sign. DU Přikryl 77
Provenance: Antiquarian Ostrovní
Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2024 14:34
Current price: 100 CZK (5 €)