Zdeněk Přikryl (1928)
litografie, 1977, 20 x 17 cm, sign. DU Přikryl 77
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 14:34
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)