Dámský čtenářský kroužek
litografie, 38 x 16,5 cm, PD značeno na kameni AP
studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU
ID: 219876
Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 14:06
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)