Antonín Ulrich
litografie, 1946, 16 x 16 cm, sign. LD A. Ulrich 46
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2024 14:02
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)