Na mrtvém rameni Labe
olej, překližka, 50 x 70 cm, sign. LD J.B. Pospíšil, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu drobná poškození
ID: 214668
Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:42
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)