F. Holeček

Střechy domů

akvarel, papír, 1970, 31,7 x 41,2 cm, sign. PD F. Holeček 1970

ID: 213122

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:11

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)