F. Holeček
akvarel, papír, 1970, 31,7 x 41,2 cm, sign. PD F. Holeček 1970
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:11
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)