tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD V. Herink, rám
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 207999
Auction price: 280 CZK (12 €)
Planned termination: 29. 07. 2024 14:18
Current price: 280 CZK (12 €)