Václav Herink (1955)
tuš, akvarel, papír, 15,5 x 21 cm, sign. PD V. Herink, rám
Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:18
Aktuální cena: 280 CZK (12 €)