Michal Landa
litografie, 18,5 x 14,5 cm, sign. DU M. Landa, rám, č. 43/150
Provenance: Antiquarian Ostrovní
Auction price: 220 CZK (10 €)
Planned termination: 04. 07. 2024 14:16
Current price: 220 CZK (10 €)