Chalupy v podhůří
olej, překližka, 49 x 69 cm, sign. PD K. Novák, rám, na rámu oděrky
ID: 207010
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:26
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)