Rybník před deštěm
olej, plátno, 75 x 130 cm, sign. PD J. Mandel ml., rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky
žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
ID: 207006
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:22
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)