akvarel, papír, 1929, 16 x 12 cm, sign. LD nečitelně, rám
Provenance: Antiquarian Ostrovní
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 29. 07. 2024 14:06
Current price: 300 CZK (13 €)