Zátočina
litografie, 1988, 31,5 x 49,5 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1988, X/60, při dolním okraji uprostřed mimo tisk mírně natržený papír
žák prof. A. Strnadela a J. Malejovského na VŠUP v Praze
ID: 188720
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 16:34
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)