Rozkvetlá louka
litografie, 1946, 9,3 x 14,3 cm, sign. PD L. Ehrlich, PF 1948
žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze
ID: 122191
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:38
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)