Ladislav Ehrlich (1886-1965)

Rozkvetlá louka

litografie, 1946, 9,3 x 14,3 cm, sign. PD L. Ehrlich, PF 1948

žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze

ID: 122191

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:38

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)