Jiří Kodl (1898-1955)

Stodola

pencil, paper, 1927, 28,3 x 44,7 cm, monogrammed RD 21. VIII. 27 K.

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 121890

Auction price: 100 CZK (5 €)

Planned termination: 15. 08. 2024 18:11

Current price: 100 CZK (5 €)