Stodola
pencil, paper, 1927, 28,3 x 44,7 cm, monogrammed RD 21. VIII. 27 K.
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 121890
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 18:11
Current price: 100 CZK (5 €)