Karel Vodák (1923-2000)
suchá jehla, akvarel, 1959, 12,1 x 7,2 cm, sign. DU Vodák 59
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 15:56
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)