litografie, pastel, 16,5 x 23,5 cm, sign. DU Zámečníková, č. 76/100
žákyně J.Svobody
ID: 282191
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 15:44
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)