pastel, akvarel, papír, 21 x 11,5 cm, sign. PD VKřížek
žák prof. J. Bendy a F. Tichého, V. Špály a V. Sychry
ID: 282178
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 15:18
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)