Jaroslav Uiberlay (1921-1991)
litografie, 1981, 15,3 x 11 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1981, č. 15/200
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 07. 2024 15:14
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)