Modelka
litografie, 7 x 3,5 cm, sign. DU L. Jiřincová
ID: 281898
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:34
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu