Na větvi
litografie, 2006, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 71/90
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 281895
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:17
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu