Dívka s květinou
litografie, 1997, 12,2 x 8,1 cm, sign. PD Z. Burgetová 97, č. 3/110
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 281894
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:18
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu