Kytice a motýl
litografie, 1997, 8 x 6,5 cm, sign. PD 97 Burgetová, č. 97/110
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 281889
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:23
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu