Sedmikrásky
litografie, 2006, 12,5 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 06, č. 67/90
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 281887
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:25
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu