Čekanka
litografie, 2004, 13 x 9,5 cm, sign. LD Z. Burgetová 04, č. 35/80
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 281886
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:26
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu