Smrtka
litografie, 1996, 13 x 8 cm, sign. DU Liesler 96
ID: 281877
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:09
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu