Krajina s potokem
olej, plátno, 54 x 46 cm, sign. PD St. Sedlář, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281833
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:55
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids