Krajina s potokem
olej, plátno, 54 x 46 cm, sign. PD St. Sedlář, rám
ID: 281833
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:55
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
ID: 281833
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)