Portrét mladé ženy
kombinovaná technika, papír, 1937, 43 x 31,5 cm, sign. PD Pavelka 1937, rám, rám mírně poškozen
Provenance: Antiquarian Dlážděná
disciple of Prof. J. Preisler and M. Švabinský at the Academy in Prague
ID: 281815
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:14
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids