Řeka
akvarel, deska, 1935, 37 x 49,5 cm, sign. LD V. J. Černý 1935, rám
ID: 281796
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:01
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
ID: 281796
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)