Stavení
olej, karton, 1990, 43 x 53 cm, sign. LD Kahoun 90, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281794
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 04. 2024 18:15
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids