Silnice
olej, karton, 1990, 25 x 35 cm, sign. LD Kohout 90, rám
ID: 281793
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 04. 2024 18:16
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
ID: 281793
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)