Portrét
olej, plátno, 48,5 x 34,5 cm, rám
ID: 281478
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 19:23
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
ID: 281478