Vlčí máky
olej, karton, 48 x 66 cm, sign. LD, rám
ID: 281351
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 17:16
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
ID: 281351