Oravský zámek na Slovensku
lept, 1923, 23,3 x 29,2 cm, sign. PD T.F.Šimon, zažloutlý, při okrajích poškozený papír
Literatura: soupis č. 384
ID: 281257
Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2024 17:22
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)