Zrcadlo
litografie, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD St. Holý
žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 281199
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2024 14:48
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu