Pole u Českého krasu
tuš, akvarel, papír, 2017, 40 x 50 cm, sign. PN Hojný Lad.
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 281187
Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 05. 2024 14:48
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids