Pole u Českého krasu
tuš, akvarel, papír, 2017, 40 x 50 cm, sign. PN Hojný Lad.
akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.
ID: 281187
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 05. 2024 14:48
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu