Ovocná mísa
olej, karton, 32,5 x 45,5 cm, sign. PD Em Fousek, rám
ID: 281069
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2024 18:04
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
ID: 281069
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)