litografie, 18,2 x 12,8 cm, sign. PD Petra Oriešková
žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze
ID: 281021
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2024 15:58
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu