Bělohradská zima
litografie , 1982, 22,4 x 29,6 cm, sign. PD Karel Dlaboha 1982, 6/100
žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
ID: 281003
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:01
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)