Zima nad Zvičinou
litografie, 1982, 7,2 x 11,2 cm, sign. PD Karel Dlabola, 16/100
žák prof. V. H. Brunnera, K. Špillara, J. Beneše, J. Kaplického, J. Mařatky a J. Schussera na VŠUP v Praze
ID: 280996
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2024 18:08
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)