Chrám sv. Barbory
litografie, 1991, 17,5 x 13,5 cm, sign. DU L. Dostál 91, rám
žák prof. Vyšanského, Ringese a Bubeníčka na Střední průmyslové škole grafické v Praze
ID: 280972
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:03
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)