Ulička
akvarel, papír, 1970, 31,5 x 22 cm, sign. PD KA 70, pasparta
ID: 280962
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 19:11
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
ID: 280962
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)