Kampa
litografie, 1956, 19,5 x 25 cm, sign. PD L.J.Kašpar 1956, rám, č. 9/50, zažloutlý papír
ID: 280936
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2024 18:08
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)