Muzeum východních čech od architekta Jana Kotěry
akvarel, tužka, papír, 1963, 38 x 29 cm, sign. PD F. Machč 1963, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 280934
Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2024 18:06
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids