Muzeum východních čech od architekta Jana Kotěry
akvarel, tužka, papír, 1963, 38 x 29 cm, sign. PD F. Machč 1963, rám
ID: 280934
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2024 18:06
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)