Okno
litografie, 16,5 x 21,5 cm, sign. PD M Jiříčková, rám, č. 1/14
ID: 280923
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2024 18:19
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
ID: 280923
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)